Eleganckie dyplomy grawerowane

Dyplomy grawerowane

Dyplomy grawerowane na podkładzie z prawdziwego drewna to oznaka wyróżnienia, trwała pamiątka o estetycznym i wyjątkowym wyglądzie opakowana w eleganckie etui. Szczególnie cenione jako wyróżniania związane z osiągnięciami pracowników, sukcesami lub rocznicami firmy bądź organizacji.

» grawerowanie laserowe i komputerowe»


» Cechy produktu:

Dyplomy grawerowane to trwałe eleganckie pamiątki z grawerunkiem wyrażającym podziękowanie, wyrazy uznania i wdzięczności. dyplomy grawerowane wykonywane przez nas zasługują na szczególną uwagę. Dlaczego? Dlatego, że jest to jedna z naszych specjalizacji.Dbająć o każdy szczegół dajemy świadectwo o naszym profesjonalizmie.

Jako firma grawerska istniejąca ponad 20 lat skutecznie wykonując sztukę grawerską w szerokim tego słowa znaczeniu, Wiemy jak ważna jest wysoka jakość wykonywanych usług i wyrobów grawerskich. Nasze dyplomy grawerowane posiadają unikalne cechy produktu. Zawsze wykonujemy dyplomy na podkładzie z prawdziwego drewna dębowego lub jesionowego. Podkłady używane przez inne firmy wykonujące dyplomy grawerowane, błędnie nazywane są drewnianymi, w rzeczywistości nie mają nic wspólnego z drewnem! Są to płytki taniego MDF oklejonego folią drewnopodobną! Wysokiej jakości wyroby (jakie wykonujemy) nie mogą być na podkładzie z MDF. Tylko prawdziwe drewno zasługuje na łączenie go z grawerunkiem na mosiądzu, aluminium czy laminatach grawerskich. Dobry grawerunek potrzebuje najlepszej oprawy, tylko szlachetne drewno daje taką oprawę czyniąc nasze dyplomy grawerowane prestiżową formą wdzięczności i uznania.

Zawsze dobieramy najlepszej jakości materiały począwszy od desek dębowych przez wyselekcjonowany mosiądz, aluminium i laminaty grawerskie. Doświadczeni pracownicy w połączeniu z bogatym parkiem maszynowym dają gwarancję profesjonalnie wykończonych wyrobów grawerskich. Posiadamy najlepsze w Warszawie zaplecze technologiczne : grawerki CNC, lasery fibrowe ( do głębokiego grawerowania w metalu - w tym o mocy 50W najmocniejszy w Polsce!), lasery CO2 oraz wiele narzędzi pomocniczych. Z takim parkiem maszynowym oraz ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu!

Na uwagę zasługują nasze duże stany magazynowe: deski dębowe, etui w różnych rozmiarach, dziesiątki arkuszy alumiuminium, mosiądzu, laminatów grawerskich dostępnych w wielu kolorach. Bogate zaplecze pozwala realizować w krótkim terminie nawet duże zamówienia. Galeria wykonanych prac przedstawia nasze niektóre możliwości w zakresie grawerowania dyplomów grawerowanych. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego wykonawcy zapraszamy do wyboru naszej ofertyRodzaje dyplomów:


Dla kogo:

 • Dla firm i organizacji, które cenią estetykę i jakość wykonania
 • Również dla klientów indywidualnych. (Możliwe zamówienia pojedynczych sztuk)

Unikalne cechy:

 • wykonane na podkładzie z prawdziwego drewna
 • grawerowane na wysokiej jakości materiałach niemieckich
 • opakowane opcjonalnie w estetyczne etui
Wymiary desek dla dyplomów

Zalety i korzyści:

 • Dostaniesz produkt wykonany w precyzyjnej technologii komputerowej - umożliwiającej odwzorowanie loga firmy, podpisu prezesa itp.
 • Prawdopodobnie zyskasz szacunek i wdzięczność wręczając zasłużonemu pracownikowi wyjątkową pamiątkę jaką jest dyplom grawerowany
 • Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zostaniesz potraktowany z szacunkiem i obsłużony najlepiej jak potrafimy

Sprawdź nas. Zaufało nam już tysiące klientów.

 • Zobacz zdjęcia produktów. (wybierz kategorie w prawej kolumnie)
 • Jeśli masz pytania - wyślij e-mail.
 • Jeśli zależy ci na czasie - zadzwoń: 22 822-02-93.
 • Chcesz zobaczyć przykładowe produkty - przyjdź do pracowni.

Adres Firmy:

Warszawa,
ul. Rokosowska 1
tel. 22 822-02-93
biuro@grawpol.pl

sprzedaż materiałów grawerskich