Pieczęcie do laku / Stemple do laku

Pieczęcie do laku - symbol statusu, pozycji, godności i powagi. Potwierdzają renomę i prestiż. Są elementem dekoracyjnym . Wykaż inwencję - zastosuj pieczęcie.

Pieczęcie do laku

» precyzyjne grawerowanie komputerowe «


» Cechy produktu:

Stemple do laku / stemple lakowe

Wykonywane przez nas pieczęcie do laku zasługują na szczególną uwagę. Dlaczego? Dlatego, że wykonywanie pieczęci lakowych to jedna z naszych specjalizacji. Dbamy szczególnie o jakość odcisku i estetykę wyrobu. Pieczęcie lakowe wykonujemy z mosiądzu. Głęboki grawerunek powoduje czytelność odcisku lakowego czyniąc go bardziej plastyczną formą, która zaciekawia i podkreśla indywidualne cechy produktu.

Precyzyjny grawerunek to również cecha naszych pieczęci do laku. Odpowiedni kąt grawerunku powoduje doskonałe odciskanie stempla lakowego w laku. Na uwagę zasługuje również stylowa rękojeść wykonana z drewna bukowego bejcowana i lakierowana w kolorze ciemnego orzechu. Duży rozmiar grzybka w rękojeści podkreśla prestiżowy charakter produktu czyniąc go jednocześnie wygodnym w pracy przy wykonywaniu odcisków lakowych.

Stemple do laku mogą mieć dowolny kształt i rozmiar, dzięki temu produkt dostosowany jest do Państwa potrzeb. Aby ułatwić państwu użytkowanie pieczęci lakowej po zamówieniu, przy odbiorze, otrzymują Państwo jedną laskę laku na początkowe próby lakowania oraz przemyślaną i praktyczną instrukcję lakowania.

Stemple lakowe mają zastosowanie w lakowaniu korespondencji, ofert handlowych, dyplomów, certyfikatów, zaproszeń ślubnych, butelek z alkoholem, nalewek, win domowej roboty, miodów pitnych itp. Można lakować główki butelek jak również wykonywać odciski na sznurku, rzemyku czy tasiemkach, które zawieszone są na samej butelce.

Dobrze wykonane stemple do laku mogą być również dobrym prezentem dla bliskiej osoby. Szukając często oryginalnego prezentu zapominamy o możliwości zamówienia w pracowni grawerskiej tak ciekawej, estetycznej i trwałej pamiątki. Pieczecie lakowe służą również jako pamiątki rodzinne. Wielokrotnie wykonywaliśmy pieczęcie herbowe, które będą przekazywane kolejnym pokoleniom rodów szlacheckich.

Zapraszamy do wyboru naszej oferty z zakresu wykonywania stempli do laku i pieczęci lakowych.


Przykładowe zastosowania:

  • zaproszenia okazjonalne, zwłaszcza ślubne
  • lakowanie kopert firmowych, listów okazjonalnych, listów intencyjnych
  • pieczęcie na butelkach z alkoholem (np. wina domowej roboty)
  • pieczęcie lakowe na dyplomach, certyfikatach, prezentach i upominkach.
  • wyróżnianie prestiżowych produktów wysokiej jakości

pieczęcie lakowe
Sprawdź nas. Zaufało nam już tysiące klientów.

  • Zobacz zdjęcia produktów. (wybierz kategorie w prawej kolumnie)
  • Jeśli masz pytania - wyślij e-mail.
  • Jeśli zależy ci na czasie - zadzwoń: 22 822-02-93.
  • Chcesz zobaczyć przykładowe produkty - przyjdź do pracowni.

Adres Firmy:

Warszawa,
ul. Rokosowska 1
tel. 22 822-02-93
biuro@grawpol.pl

sprzedaż materiałów grawerskich