Usługi grawerskie - o firmie

» 20 lat doświadczeń, tysiące zadowolonych klientów »

Obchodząc jubileusz 20 lecia mojej firmy pragnę podziękować wszystkim dotychczasowym Klientom za to, że w nasze ręce składali swoje pragnienia, przyczyniając się do rozwoju mojej firmy. Przecież to dzięki Wam Drodzy Klienci nasza praca staje się wartością i nadaje sens naszym działaniom.

DZIĘKUJĘ
Marek Boniecki


Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

20 lat istnienia jako firma grawerska w Warszawie, ale czym byłoby to doświadczenie istnienia bez zadowolenia klientów którzy utwierdzają nas w przekonaniu, że to co robimy ma sens i jest wartością dobrze wykonanej pracy.

Przez 20 lat staramy się dokładać wszelkich starań aby nasze prace były na wysokim poziomie. Bogaty park maszynowy - 2 precyzyjne grawerki CNC, 2 dokładne lasery CO2 amerykańskiej firmy Epilog oraz wiele pomocniczych urządzeń i narzędzi. Moje osobiste zaangażowanie jako właściciela firmy połączone z doświadczonym zespołem pracowników daje Państwu gwarancję jakości świadczonych usług.
Obsługujemy rocznie ponad 1000 klientów firmowych oraz liczne grono klientów indywidualnych. Wykonaliśmy kilkanaście tysięcy różnych prac grawerskich.

Służymy Państwu radą i pomocą przy wyborze materiałów oraz zastosowań technik grawerskich. Posiadamy duże stany magazynowe wszelkich materiałów które pozwalają nam na wykonywanie prac w krótkich terminach.Gwarantujemy, że wykonywane przez prace grawerskie do odbioru są w terminie ustalonym.

Zapraszamy do odwiedzenie naszej pracowni przy ul. Rokosowskiej 1 w Warszawie. Liczne przygotowane dla Państwa wzory, nasza dobra obsługa przekona Państwa, że to co teraz przeczytaliście jest prawdą.


Adres Firmy:

Warszawa,
ul. Rokosowska 1
tel. 22 822-02-93
biuro@grawpol.pl

sprzedaż materiałów grawerskich


Nasz Park Maszynowyszyldy
Komputerowa maszyna grawerska

dyplomy
Komputerowa maszyna grawerska

Dyplom grawerowany
Laser CO2

Dyplom grawerowany
Laser CO2

Dyplom grawerowany
Laser CO2 75W
914x610mm

Dyplom grawerowany
Lasery fibrowe 30W i 50W do grawerowania głębokiego w metalach