Znaczki firmowe

» precyzyjne grawerowanie komputerowe «


Zajmujemy się produkcją metalowych znaczków grawerowanych o dowlonym kształcie i rozmiarze. Używamy różnych technik do wykonywania znaczków metalowych w zależności od ilości, sposobu wykończenia, kształtów itp. Znaczki grawerowane wykonujemy metodami tradycyjnymi czyli bicia z matrycy, jak również przez odlewanie, grawerowanie na maszynach CNC i laserach fibrowych. Tematyka znaczków może być różna - przedstawiająca logotypy firmowe, znaki graficzne, upamiętniająca rocznicę i ważne wydarzenia. Wskazująca na wyróżnienie i zaszczyty, przynależność wyznaniową oraz inne.

Znaczki metalowe mogą być doskonałym elementem reklamowym i marketingowym oczywiście jeśli są wykonane w sposób estetyczny i trwały. Istnieje możliwość wykonywania znaczków w różnych kolorach krytych emaliami jubilerskimi, farbami akrylowymi, żywicami chemoutwardzalnymi.

Znaczki mogą posiadać zapięcia na agrafkę, na szpilkę lub gwoździk z motylkiem. Metalowe znaczki grawerowane mogą być kryte galwanicznie na dostępne powłoki metaliczne: srebrzone, złocone, niklowane, mosiądzowane, miedziowane, satynowane itp. Znaczki metalowe mogą być w wykończeniu polerowananym, szlifowanym lub patynowanym.

Wykonujemy pojedyńcze sztuki jak również duże ilości.

Poniższa galeria przedstawia niektóre realizacje z zakresu wykonywania znaczków metalowych.

W przypadku zainteresowania Państwa naszą oferą, prosimy o kontakt mailowy biuro@grawerstwo.com.pl lub telefoniczny tel. 22 822-02-93


Kliknij na obrazek aby powiększyćAdres Firmy:

Warszawa,
ul. Rokosowska 1
tel. 22 822-02-93
biuro@grawpol.pl

sprzedaż materiałów grawerskich


Zamów

Zamówienie możesz złożyć:

Potrzebujesz informacji - zadzwoń 22 822-02-93

Nie jesteś pewien? Zobacz gwarancję »